MENIU

Komanda

Fitbella logo

Ingrida Skirtun – projekto organizatorė, grožio specialistė, fitneso ir kultūrizmo varžybų dalyvė bei prizininkė

Sportas ir sveika gyvensena – neatsiejama mano gyvenimo dalis jau 9 metus. Tokią pat laiko patirtį sukaupiau ir grožio srityje, todėl ilgą gyvenimo laikotarpį šie dalykai žengė koja kojon. Tai ir buvo viena pagrindinių priežasčių, paskatinusių savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais bei suburti vieningą komandą, kuri padėtų merginoms siekti užsibrėžtų tikslų: pradėti sportuoti, išmokti grožio subtilybių, susipažinti su sveikos mitybos principais ir kt. Merginos, ar jūs pasiruošusios tapti sportiškomis gražuolėmis?

Rūta Šustikaitė – pedagogikos, sporto bakalaurė, kvalifikuota sporto pedagogė bei trenerė, edukologijos magistrė (Lietuvos edukologijos universitetas) ir Almina Mickutė – kineziterapijos bakalaurė (Vilniaus kolegija)

Esame „Priklausomi nuo sporto“ komandos narės, sertifikuotos asmeninės bei grupinių treniruočių trenerės. Atstovaujame „Priklausomi nuo sporto“ komandą bei jos viziją – pasirūpinti kiekvienu žmogumi, suteikti jam profesionalią pagalbą visais sporto ir sveikos gyvenimo klausimais bei motyvuoti kiekvieną, kad noras gyventi sveikiau niekada nesibaigtų. Vesime asmenines, grupines treniruotes projekto dalyvėms, stebėsime jų mitybą. Priežiūros metu dalyvės bus konsultuojamos, bus suteikiama informacija sveikos gyvensenos, mitybos bei sporto klausimais su intencija mokytis, kad pasibaigus projektui dalyvės gebėtų pačios pasirūpinti savimi bei IŠLIKTI sveikos gyvensenos kelyje.

Aira Radžiūnaitė – Solo Latino šokių vadovė, daugkartinė pramoginių šokių varžybų nugalėtoja bei prizininkė

Savo gebėjimus esu tobulinusi ne tik pramoginiuose, bet ir kituose šokių stiliuose (seksualiųjų ir elegantiškųjų High Heels, pasaulį užkariavusios Salsos ir jausmingosios bachatos). Solo Latino – tai Lotynų Amerikos šokiai (čia čia čia, rumba, bačiata, salsa...), kurie populiarūs ir žinomi visame pasaulyje dėl savo pietietiško ritmo ir karšto temperamento. Šokant nesvarbus nei ūgis, nei svoris, amžius ar plaukų spalva. Viskas ne tik apie žingsnelius ir šokio techniką, bet ir apie moterišką eleganciją, seksualumą bei gerą nuotaiką. Skambant Lotynų Amerikos muzikai, kūnas atsipalaiduoja, klubai patys pradeda judėti, o galvoje lieka tik šviesios mintys. Projekto dalyves supažindinsiu su visomis šių šokių subtilybėmis.

Vidmantas Miknius – grupinių treniruočių treneris, sertifikuotas Kangoo Jumps, Kangoo Power, Kangoo Dance instruktorius, treti metai iš eilės vedantis Kangoo Jumps treniruotes

Esu šokėjas nuo vaikystės: prieš pradėdamas Kangoo, mokiau vaikus ir suaugusius sportinių šokių. Aktyviai sportuoju nuo pat paauglystės, o Kangoo Jumps sudomino tuo, kad atsirado galimybė sujungti dvi mėgstamas veiklas į vieną. Esu sertifikuotas grupinių užsiėmimų treneris „Aeromix“. Šiuo metu baiginėju Asmeninio sveikatingumo instruktoriaus kursus „Active Training“ (prieš prasidedant projektui, jau būsiu sertifikuotas 3 ERPS lygio „Fitness“ instruktorius). Projekto dalyvėms vesiu profesionalias Kangoo Jumps treniruotes.

Audrius Krampas – fotografas

Esu fotografas mėgėjas. Fotografija jau labai seniai mano gyvenime užima didelę dalį. Kamera, be kurios aš – kaip be rankų, visada ir visur keliauja kartu su manimi. Dažnai dalyvauju įvairiuose projektuose, neretai tenka dirbti ir su profesionaliais fotografais, iš kurių semiuosi žinių bei patirties. Dalyvauju įvairiuose seminaruose. Mėgstu iššūkius – sudėtingas ir netradicines fotosesijas. Projekte įamžinsiu išskirtiniausias akimirkas – dalyvių išvaizdos pokyčius, vykstančių darbų užkulisius ir kt.

Gabija Cvilikaitė – žurnalistė, komunikacijos koordinatorė

Esu kvalifikuota lietuvių filologijos ir reklamos specialistė. Rašytojo plunksna – nuo pat vaikystės neatsiejama mano gyvenimo dalis. Rengiu įvairaus pobūdžio pranešimus spaudai, skirtingos tematikos straipsnius, savo įgūdžius tobulinu prisidėdama prie įvairių komunikacijos projektų. Ypatingai domiuosi reklamos rinkos naujovėmis, mėgstu generuoti kūrybiškas idėjas. Įsimintiniausios projekto akimirkos ir nematomi užkulisiai – jau greitai.

Gabija Cvilikaitė
© FitBella.lt. Visos teisės saugomos.
Svetainės sprendimas: Z.Siddy